Szkolenie paralotniowe Słowenia Lijak, Kobala

Sezon na Słowenii trwa od lutego do października. Na początku roku w lutym sezon rozpoczyna się od zawodów paralotniowych PARAGLIDING WINTER CUP. 

Lijak to jedno z popularniejszych miejsc do latania, znajduje się w dolnej dolinie Vipava, w pobliżu miasta Nova Gorica tuż przy granicy z Włochami. Lijak jest idealnym miejscem dla początkujący paralotniarzy, którzy zaczynają swoją przygodę z paralotnią.

Szerokie trawiaste startowisko  jest idealne dla paralotniarzy o wszystkich umiejętnościach. Lijak to znakomite miejsce do pierwszego kontaktu z górskim lataniem, z żaglem i termiką. Jak i również dla tych, którzy pragną doskonalić swoją taktykę przelotową.

W naszym “zasięgu” są dodatkowe miejscówki, które odwiedzamy z kursantami. To położony 30Km od Lijaka Tolmin ze słyną Kobalą  lub jeździmy do włoskiego Meduno.

Lijak, Kobala i Meduno pozwalają nie tylko na loty szkolne. Można tam znaleźć warunki do długich przelotów.  Dlatego na nasze wyjazdy zabieramy pilotów o zróżnicowanym poziomie umiejętności, bo każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Kursantom zapewniamy opiekę dwóch instruktorów, którzy będą nadzorować starty i lądowania. Z reguły podczas wyjazdu udaje się zrobić kilkugodzinny nalot i znacząco podnieść umiejętności. Pilotom samodzielnym chcącym latać przelotowo służymy wsparciem logistyczno- organizacyjnym. Zawieziemy na start, podpowiemy gdzie latać, zwieziemy z przelotu, załatwimy wszystkie formalności.

Transport
Jedziemy komfortowym, klimatyzowanym busem. Ruszamy z Bydgoszczy i jedziemy przez Łódź, Katowice, gdzie po drodze zabieramy uczestników. 

Szkolenie paralotniowe Słowenia Lijak/czerwiec 1

Pozwolenie na szkolenie w Słowenii

Nasza szkoła posiada zezwolenie Słoweńskiej Civil Aviation Agency na prowadzenie szkoleń paralotniowych na terenie Słowenii.

Miejsce:

Słowenia: Lijak,Kobala

miejsca rezerwowe: Bassano del Grappa, Meduno

Stopień trudności
1/5
TERMIN: 27.03- 3.04.2021​
Dostępne miejsca: brak miejsc
TERMIN: 26.06-3.07.2021
Dostępne miejsca: brak miejsc
TERMIN: 14-21.08.2021
Dostępne miejsca: 1 wolne miejsce
TERMIN: 9-16.10.2021
Dostępne miejsca: 4 z 6

cena: 2 etap 2150zł

cena: 3 etap 2050zł

Dla kogo:

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Noclegi: