fbpx
Przejdź do treści

Para Eskapada, Hiszpania-Andaluzja

Hiszpania od 2009 roku

Algodonales to jedno z najlepszych miejsc do latania w południowej Hiszpanii i jedno z najpopularniejszych w Europie, zwłaszcza jesienią i zimą gdy warunki do latania wciąż są odpowiednie. Miejsce posiada wspaniałą temperaturę i potencjał do lotów cross-country nawet dla tych pilotów, którzy będą próbować takich lotów po raz pierwszy … to bardzo prosty teren pełen miejsc do lądowania. 

Szkolenie paralotniowe
Sierra de Lijar- Startowisko Poniente

Nad Algodonales góruje pasmo Sierra de Lijar (1051 m n.p.m.) – najbardziej popularna góra do latania w tamtejszym regionie z czterema startowiskami na różne kierunki: SE, E, SW i NW.

algodonales parlaotnie
RONDA LA VIEJA*

"Ronda la Vieja" (stara Ronda)- tak nazywają miejscowi miejsce, w którym znajdowało się rzymskie miasto Acinipo. Obecnie można latać nad ruinami teatru. Miejsce to jest idealne dla początkujących. *Należy uzyskać zgodę lokalej szkoły pararalotniowej

Szkolenie paralotniowe Hiszpania Anandaluzja 1
EL BOSQUE

El Bosque leży na skraju Parku Narodowego Grazalema więc jeżeli wzniesiesz się na odpowiednią wysokość możesz podziwiać fantastyczne widoki tych pięknych gór. Warunki do lotów są tu tak dobre, że tutejsi mieszkańcy mówią o “la magia de El Bosque” (magii El Bosque)… kiedy wiatr w Algodonales jest zbyt silny by latać, to El Bosque prawdopodobnie będzie dobry!

wyjazdy paralotniowe
Matalascańas BEACH

Co można powiedzieć o tym miejscu ... po prostu raj dla zmysłów: morze, plaża, morska bryza, ... i 20 km od piaszczystych wydm do latania!

paralotnie algodonales
Teba

Latałeś kiedykolwiek w mieście?... Tutaj możesz: miejsce startu znajduje się na końcu ulicy. Miejsce to jest idealne dla początkujących.

paralotnie algodonales
MONTELLANO*

Gdy wiatr wieje z północnego wschodu, wszyscy jadą do Montellano... Tutaj jest zazwyczaj bardzo tłoczno, ponieważ w pobliżu nie ma zbyt wielu miejsc, które nadawałyby się do startów i lądowań przy wspomnianym kierunku wiatru. Znajdują się tu dwa miejsca startowe: Wysokie (90m) oraz niższe, które jest umiejscowione u podnóża góry i ma tylko 25 metrów deniwelacji. Jednak przy silnym wietrze oraz sprzyjających warunkach termicznych, wysokość ta jest wystarczająca. Miejsca lądowania znajdują się na prywatnych polach i nie są dostępne podczas sezonu uprawy roślin (istnieje możliwość lądowania w miejscu startu).

szkolenie parlaotniowe skytrekking

Miejsce:

Hiszpania-Andaluzjia-Algodonales i okolice .

Dostępne miejsca:

cena: 3000zł

Składowe ceny: 2300zł +150euro

termin w przygotowaniu

Płatność za szkolenie realizowana jest w dwóch ratach. 

 1. Pierwsza transza – zadatek płatny w dniu zapisu w kwocie 1000zł – dopiero wpłata zadatku skutkuje 100% rezerwacją miejsca na kursie. 
 2. Druga transza 1100zł płatna 30 dni przed planowanym wyjazdem.
 3. 150 euro gotówka, którą należy przekazać Instruktorowi na miejscu.

  Płatność za szkolenie realizowana jest w dwóch ratach. 

  1. Pierwsza transza – zadatek płatny w dniu zapisu w kwocie 1500zł – dopiero wpłata zadatku skutkuje 100% rezerwacją miejsca na kursie. 
  2. Druga transza 2100zł płatna 30 dni przed planowanym wyjazdem.
  3. 150 euro gotówka, którą należy przekazać Instruktorowi na miejscu. 
  4. Rezygnacja z wyjazdu: Jeśli do wyjazdu pozostało mniej niż 30 dni, nie zwracamy zadatku. 

Dla kogo:

Istnieje możliwość zabrania ze sobą osób towarzyszących, nielatających.

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Noclegi:

Sprzęt paralotniowy