fbpx
Przejdź do treści

Drugi etap szkolenia paralotniowego w Maroku

W listopadzie 2023 jedziemy szkolić do Maroka

Maroko w środku europejskiej zimy to świetne miejsce, aby polatać oraz spędzić czas w przyjemnych temperaturach ok. 20-25 stopni C.

Do Maroka z reguły wybieramy się na jesień (listopad) lub przełom lutego-marca. Te miesiące oferują najlepsze warunki do latania termicznego oraz klifowego.    Podróżujemy samolotem – z reguły lecimy do  Agadiru. Naszą bazą wypadową będzie miasteczko położone 140km na południe od Agadiru – Sidi Ifni  lub Mirleft. 

W tym rejonie Maroka jest kilka miejsc do latania, z których będziemy korzystać: Sidi Ifni, Legzira Beach, Nigel’s place, okoliczne klify i tzw. kaktusy 🙂 Niektóre pagóry mają po 200 metrów wysokości i da się na nich polatać w spokojnej termice, jak i na żaglu.

Maroko to fascynujący kraj z bardzo bogatą kulturą oraz ciekawą kuchnią. Miejsc do zwiedzania jest dużo – jeśli pogoda nas zaskoczy, na pewno nie będziemy się nudzić.

Aby wyjechać z nami na latanie trzeba posiadać  czas oraz ważny paszport (czyli paszport ważny minimum 6 miesięcy w dniu wyjazdu).

Osobom nie posiadającym własnego sprzętu zapewniamy wypożyczenie kompletnego sprzętu paralotniowego w cenie  2000zł (ze względu na trudne warunki startowisk i lądowisk).

Na Para Eskapadę zabieramy pilotów ze świadectwem kwalifikacji.   ,

paralotnie w maroko

Informacje:

Lot: Linie lotnicze Ryanair z Krakowa do Agadiru  

koszt wyprawy: 2800zł *

Płatność za szkolenie realizowana jest w 3 transzach: 

  1. Pierwsza transza – zadatek płatny w ciągu 3 dni w kwocie 1000zł – dopiero wpłata zadatku skutkuje 100% rezerwacją miejsca na kursie. 
  2. Druga transza 1100zł płatna 30 dni przed planowanym wyjazdem.
  3. 150 euro płatne gotówką, którą należy przekazać Instruktorowi na miejscu.

Wyjazd dla:

Cena zawiera:

Cena nie zawiera:

Noclegi:

Sprzęt paralotniowy

wyjazdy paralotniowe
Ground handling na Aglou Beach
wyjazdy paralotniowe
Żagiel na Aglou Beach
wyjazd paralotniowy
Może się zdarzyć, że trzeba będzie odkopać się z wydmy 🙂
wyprawa paralotniowa
“Restauracja na końcu drogi” serwuje wysmienite tagine z ośmiornicy