fbpx
Przejdź do treści
szkoła-paralotniowa

Dla osób, które pragną zamienić marzenia na prawdziwe wrażenia!

Paralotniarstwo przygoda życia

Pełne szkolenie paralotniowe w tydzień

Tylko 7 dni!
Tyle czasu potrzebujesz, aby przy sprzyjających warunkach atmosferycznych ukończyć pełny kurs paralotniowy do pilotowania paralotni PP – loty swobodne bez napędu.
Owszem będzie to intensywny tydzień, ale nie zapomnisz go do końca życia. Ilość doświadczeń związanych z kursem paralotniowym zrobi na Tobie wrażenie, a to dopiero początek podniebnej przygody.
Jeszcze egzamin państwowy i mamy nowego Pilota Paralotni!

Jeśli jesteś zdecydowany wyruszyć w tę przygodę i chcesz rozpocząć kurs paralotniowy, na pewno masz wiele pytań: jak się do tego zabrać? Dla kogo jest paralotniarstwo? Jaką wybrać szkołę paralotniową ? Jaki jest koszt szkolenia i ile kosztuje sprzęt. 

W artykule „Kurs paralotniowy, jak zacząć ?” odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: Link do artykułu

szkolenie paralotniowe.

Stworzyliśmy warunki sprzyjające całemu procesowi szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Kładziemy nacisk przede wszystkim na Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję, dlatego stawiamy na profesjonalny personel, zaplecze dydaktyczne, najnowsze konstrukcje paralotni szkolnych.

Wszystko zaczyna się od 1 etapu

kurs-paralotniowy-skytrekking-1

Marzenie o lataniu – z nami nauczysz się paralotniarstwa

Pasja

Jesteśmy zakręceni na punkcie paralotni i całą naszą pasję przelewamy na proces szkolenia. Dlatego na kursie także zostaniesz (niestety) zarażony pasją latania!.

Doświadczenie

Już ponad 20 lat latamy na paralotniach. Od 15 lat z radością uczymy latać. Za nami tysiące godzin w powietrzu i setki wyszkolonych, zadowolonych Kursantów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo, to dla nas priorytet - na naszym kursie nie ma żadnych wyjątków od tej zasady i kropka.

Twoje pierwsze kroki:

Szkolenie, to dopiero początek Twojej przygody z paralotnią. Wybierz dobrą szkołę, która bezpiecznie nauczy Ciebie podstaw oraz oferuje możliwości dalszego rozwoju.

Od śmigła!
– czyli odpalamy napęd paralotniowy 

Możesz latać o każdej porze roku o wschodzie i zachodzie słońca. Nad wodą, lasem, nisko metr nad ziemią i wysoko nad chmurami – po prostu tam gdzie chcesz. 

Możesz zajrzeć w miejsca dostępne tylko dla pilotów PPG.

Program szkolenia 1 + 2 etap PPG

Marek Wiśniewski
Marek Wiśniewski
2023-09-21
Poprowadzili mnie "za rączkę" od początku do egzaminu. Wszystkim, jeszcze się wahającym gorąco polecam, nie ma co odwlekać spełnienia marzeń. Dobra atmosfera, pozytywni ludzie, super warunki szkolenia i profesjonalizm.
Piotr Blacha
Piotr Blacha
2023-09-18
Bardzo pozytywne wrażenia. Instruktor doświadczony odpowiedzialny i cierpliwy. Serdecznie polecam.
Łukasz
Łukasz
2023-06-02
W szkole Skytrekking ukończyłem I i II etap i gorąco polecam wybór tej szkoły. Całe szkolenie przebiegło bezstresowo i w super atmosferze. Szkolenia prowadzone są w małych grupach, instruktorzy do każdego kursanta podchodzą indywidualnie, wszystko jest dokładnie i spokojnie, na bieżąco tłumaczone, także całe szkolenie było bardzo przyjemne i satysfakcjonujące. Kilka lat temu robiłem I etap w gorach i mogę stwierdzić że różnica na korzyść szkolenia na holu w Skytrekking jest ogromna. Na miejscu szkolenia jest możliwość noclegu, restauracja. Polecam!! 100n% zadowolenia.
Artur Cook
Artur Cook
2023-05-25
Polecą wszystkim tę szkole 👍rewelacyjna kadra👍 , dbają o bezpieczeństwo uczniów, stały kontakt z właścicielami. Marzyłem o lataniu i właśnie z nimi spełniam marzenia. PO CO CHODZIĆ JAK MOŻNA LATAĆ 🤩🤩🤩
Adam Szmidt
Adam Szmidt
2023-04-21
Mój pierwszy wyjazd termiczny z tą szkołą i napewno nie ostatni. Super atmosfera, cenne wskazówki i doskonalenie umiejętności pod okiem najlepszych. Piotr razem z ekipą przekazywał bez przerwy niezbędną wiedzę i wskazówki. Jeśli ktoś chce latać bezpiecznie i efektywnie w tej szkole będzie miał to zapewnione. Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia niebawem 🤙🪂
Dariusz DZariusz
Dariusz DZariusz
2023-04-03
Trafiłem do tej szkoły zupełnym przypadkiem. Zrobiłem tutaj kurs 1go i 2go stopnia i okazało się, ze bardzo dobrze trafiłem. Pojechałem też na mój pierwszy wyjazd paralotniowy do Włoch z Nimi. Wszystko wyszło tip top. Właściciele wkładają duzo wysiłku, zeby każdy był zadowolony, naprawdę im się chce, a to rzadkosc dzisiaj. Polecam wszystkim. Sam rozważam jeszcze kolejne wyjazdy z Nimi aby dalej szkolić się pod okiem profesjonalistów.
Ryszard Tajl
Ryszard Tajl
2023-02-17
Najlepsza szkoła w Kujawsko- Pomorskim
Frédéric Gabuldani-Schneider
Frédéric Gabuldani-Schneider
2022-07-11
Super szkoła, dzięki której można się nauczyć paralotniarstwa od A do Z. Przy czym zapewniana jest miła atmosfera i bezpieczeństwo.
Magdalena Majewska
Magdalena Majewska
2022-07-08
Piotr oraz jego super załoga w osobach Beatki, Darka i Rysia robią doskonałą robotę, a wyjazd z Nimi to czysta przyjemność połączona z niesamowitymi wrażeniami 🙂

Motoparalotnia PPGG

napęd na wózku, czyli trajka

Tylko w naszej szkole pierwsze ćwiczenia PPGG wykonujesz na symulatorze trajki.
Trenażer – to zespół napędowy bez śmigła. Symulator umożliwia naziemne treningi startu ze skrzydłem bez obawy, że śmigło potnie tkaninę lub linki paralotni.
Dopiero, gdy opanujesz zabawę ze skrzydłem – przesiadasz się na trajkę ze śmigłem.
Prosta rzecz, a cieszy – dużo mniej stresu!

Zakres pełnego szkolenia PPGG:

Nasze aktualności znajdziesz na Facebooku