fbpx
Przejdź do treści
szkoła-paralotniowa

Dla osób, które pragną zamienić marzenia na prawdziwe wrażenia!

Paralotniarstwo przygoda życia

Pełne szkolenie paralotniowe w tydzień

Tylko 7 dni!
Tyle czasu potrzebujesz, aby przy sprzyjających warunkach atmosferycznych ukończyć pełny kurs paralotniowy do pilotowania paralotni PP – loty swobodne bez napędu.
Owszem będzie to intensywny tydzień, ale nie zapomnisz go do końca życia. Ilość doświadczeń związanych z kursem paralotniowym zrobi na Tobie wrażenie, a to dopiero początek podniebnej przygody.
Jeszcze egzamin państwowy i mamy nowego Pilota Paralotni!

Jeśli jesteś zdecydowany wyruszyć w tę przygodę i chcesz rozpocząć kurs paralotniowy, na pewno masz wiele pytań: jak się do tego zabrać? Dla kogo jest paralotniarstwo? Jaką wybrać szkołę paralotniową ? Jaki jest koszt szkolenia i ile kosztuje sprzęt. 

W artykule „Kurs paralotniowy, jak zacząć ?” odpowiemy na wszystkie Twoje pytania: Link do artykułu

szkolenie paralotniowe.

Stworzyliśmy warunki sprzyjające całemu procesowi szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Kładziemy nacisk przede wszystkim na Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję, dlatego stawiamy na profesjonalny personel, zaplecze dydaktyczne, najnowsze konstrukcje paralotni szkolnych.

Wszystko zaczyna się od 1 etapu

kurs-paralotniowy-skytrekking-1

Marzenie o lataniu – z nami nauczysz się paralotniarstwa

Pasja

Jesteśmy zakręceni na punkcie paralotni i całą naszą pasję przelewamy na proces szkolenia. Dlatego na kursie także zostaniesz (niestety) zarażony pasją latania!.

Doświadczenie

Już ponad 20 lat latamy na paralotniach. Od 15 lat z radością uczymy latać. Za nami tysiące godzin w powietrzu i setki wyszkolonych, zadowolonych Kursantów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo, to dla nas priorytet - na naszym kursie nie ma żadnych wyjątków od tej zasady i kropka.

Twoje pierwsze kroki:

Szkolenie, to dopiero początek Twojej przygody z paralotnią. Wybierz dobrą szkołę, która bezpiecznie nauczy Ciebie podstaw oraz oferuje możliwości dalszego rozwoju.

Od śmigła!
– czyli odpalamy napęd paralotniowy 

Możesz latać o każdej porze roku o wschodzie i zachodzie słońca. Nad wodą, lasem, nisko metr nad ziemią i wysoko nad chmurami – po prostu tam gdzie chcesz. 

Możesz zajrzeć w miejsca dostępne tylko dla pilotów PPG.

Program szkolenia 1 + 2 etap PPG

Frédéric Schneider
Frédéric Schneider
2022-07-11
Super szkoła, dzięki której można się nauczyć paralotniarstwa od A do Z. Przy czym zapewniana jest miła atmosfera i bezpieczeństwo.
Magdalena Majewska
Magdalena Majewska
2022-07-08
Piotr oraz jego super załoga w osobach Beatki, Darka i Rysia robią doskonałą robotę, a wyjazd z Nimi to czysta przyjemność połączona z niesamowitymi wrażeniami 🙂
hunaism
hunaism
2022-07-04
Lijak to świetne miejsce a ekipa zawsze genialna, rady instruktorskie i organizacja latania na najwyższym poziomie. Gorąco polecam ?
Mariusz Woźniak
Mariusz Woźniak
2022-06-12
Było super, tydzień czasu i latasz na paralotni. Polecam !
OKTAWIUSZ Żebrowski
OKTAWIUSZ Żebrowski
2022-04-15
Miło, profesjonalnie, na wjazdy, na startowisko, nie zawsze czekano na komplet w busie(Duży pozytyw). Polecam.
Damian Malinowski
Damian Malinowski
2022-04-14
Ze SkyTrekking zrobiłem pełny kurs do uprawnień na loty swobodne oraz odwiedziłem legendarne Bassano del Grappa, gdzie stawiałem pierwsze kroki w lataniu termicznym pod opieką Piotra i Darka – doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem i wieloma godzinami spedzonymi w powietrzu. Gorąco polecam wyjazdy ze SkyTrekking wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się latać bezpiecznie, wysoko i jak najdłużej 🙂
Jakub Jabłoński
Jakub Jabłoński
2022-04-13
Jeśli myślicie, by zacząć swoją przygodę z paralotniarstwem – nie ma lepszej szkoły. Niesamowite zaangażowanie instruktorów, powoduje że czujecie się bezpiecznie i komfortowo. SkyTrekking to coś więcej niż szkoła. To miejsce, w którym możecie spełnić swoje marzenia o byciu 'wolnym’ człowiekiem.

Motoparalotnia PPGG

napęd na wózku, czyli trajka

Tylko w naszej szkole pierwsze ćwiczenia PPGG wykonujesz na symulatorze trajki.
Trenażer – to zespół napędowy bez śmigła. Symulator umożliwia naziemne treningi startu ze skrzydłem bez obawy, że śmigło potnie tkaninę lub linki paralotni.
Dopiero, gdy opanujesz zabawę ze skrzydłem – przesiadasz się na trajkę ze śmigłem.
Prosta rzecz, a cieszy – dużo mniej stresu!

Zakres pełnego szkolenia PPGG:

Masz pytania zadzwoń

[wp_call_button btn_text=”Zadzwoń” btn_color=”#269041″ hide_phone_icon=”yes”]

Nasze aktualności znajdziesz na Facebooku