Dla osób, które pragną zamienić marzenia na prawdziwe wrażenia!

paralotnie francja

Pełne szkolenie paralotniowe

W ciągu jednego tygodniowego urlopu możesz zostać pilotem. Owszem będzie to intensywny tydzień ale nie zapomnisz go do końca życia. Ilość wrażeń i przygód związana z kursem paralotniowym zrobi na Tobie wrażenie, a to dopiero początek przygody.

Stworzyliśmy warunki sprzyjające całemu procesowi szkolenia teoretycznego oraz praktycznego. Kładziemy nacisk przede wszystkim na Twoje bezpieczeństwo i satysfakcję, dlatego stawiamy na profesjonalny personel, zaplecze dydaktyczne, najnowsze konstrukcje paralotni szkolnych.

Wszystko zaczyna się od 1 etapu

Pasja

Jesteśmy zakręceni na punkcie latania. Wkładamy dużo serca i pasji w szkolenie i latanie. Obiecujemy ,że jeśli nie jesteście zarażeni lataniem to po kursie będziecie.

Doświadczenie

Od 20 lat latamy na paralotniach. Od ponad 12 lat szkolimy. Za nami tysiące godzin w powietrzu i setki wyszkolonych kursantów.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet! Dlatego przestrzegamy bezwzględne zasad bezpieczeństwa.

Początek Twojej drogi

Kurs to dopiero początek paralotniowej przygody i pierwszy krok w stronę nieba. My pomożemy Ci dalej bezpiecznie się rozwijać.

Od śmigła - szkolenie z napędem PPG

Możesz latać o każdej porze roku o wschodzie i zachodzie słońca, nad wodą, lasem, nisko metr nad ziemią i wysoko nad chmurami-po prostu tam gdzie chcesz. 

Możesz zajrzeć w miejsca dostępne tylko dla pilotów PPG.

Program szkolenia 1 etap + 2 PPG

 

szkolenie paralotniowe

Trajka czyli motoparalotnią-PPGG.

Jesteśmy jedyną szkołą paralotnią, która podczas szkolenia do uprawnień  PPGG wykorzystywać do nauki  trenażer- symulator trajki.

Bez obawy o połamane śmigła, pocięte liny i pocięte paralotnie.

skrócony program szkolenia PPGG

Wybierz Swój kurs i zapisz się na szkolenie paralotniowe

Masz pytania zadzwoń

Nasze aktualności znajdziesz na Facebooku