Ceny szkoleń paralotniowych

Płatność za poszczególne etapy szkolenia następuje w dwóch częściach:             

  • I część –  zadatek 400 zł płatny przed rozpoczęciem kursu, w celu rezerwacji miejsca. 
  • II cześć – płatna w dniu rozpoczęcia szkolenia – warunek przystąpienia do kursu.     
 

W przypadku braku możliwości zakończenia szkolenia ze względu na warunki atmosferyczne, koszty kursu nie są wracane. Kursant może kontynuować szkolenie w kolejnych terminach, zgodnie z harmonogramem szkoleń, po wcześniejszej rezerwacji miejsca.                                             

Wyjazdy zagraniczne:

Warunkiem uczestnictwa jest wpłata zadatku w wysokości 400 zł (potwierdzenie rezerwacji miejsca), pozostałą kwotę należy wpłacić na 14 dni przed planowanym wyjazdem.  Zadatek, jak i pozostała kwota nie podlega zwrotowi – jeśli na miejsce uczestnika wyjazdu, który z niego zrezygnuje nie zapisze się nowa osoba. 

cennik: wszystkie ceny zawierają podatek VAT 23%

Promocje -->

Separator

Promocja

2 etap szkolenia za

1zł

Dla naszych kursantów przygotowaliśmy promocję. Przy zakupie kompletnego nowego sprzętu z naszej oferty, szkolenie do 2 etapu tylko za 1zł

Promocja

PAKIET 1+2 ETAP+ H - W KRAJU

2970zł

Wpłata za szkolenie całościowe za pełne szkolenie do 1+ 2 etap za wyciągarka na holu w kraju. Szkolenie odbywa się na sprzęcie szkoły. Oszczędzasz 330zł.

Promocja

Pakiet - Do uprawnień PPG od poziomu "0"

4900zł

Wpłata za szkolenie całościowe do uprawnień PPG (start z nóg). Szkolenie odbywa się na sprzęcie szkoły. Oszczędzasz 350zł

Szkolenia podstawowe

szkolenie w kraju

1 etap

1850zł

1 etap szkolenia paralotniowego trwa około 5 dni i obejmuje elementarne informacje dotyczące latania na paralotni. Niewielkie grupy około 6-8 osób, pozwalają na indywidualne podeście do każdego kursanta.

szkolenie w kraju

2 etap

1450 zł

2 etap szkolenia paralotniowego poszerza umiejętności pilota o nowe elementy takie jak: planowanie lotu, planowanie lądowania, szybkie wytracanie wysokość. Przede wszystkim oswaja kursanta z lotami na większych wysokościach.

wyjazd zagraniczny

3 etap

1600 zł

3 etap szkolenia paralotniowego ma na celu naukę i doskonalenie umiejętności latania termicznego i żaglowego, Szkolenie nie jest obowiązkowe, ale dopiero ono daje odpowiednie doświadczenie i wiedzę praktyczną do wykonywania długich lotów termicznych i żaglowych a także przelotów.

Szkolenia PPG/PPGG

sprzet szkoły

2 etap -PPg

3400 zł

Szkolenie do lotów na paralotniach z napędem. Dla pilotów po ukończonym 1 etapie lub posiadających ŚK.

Szkolenie na sprzęcie szkoły.

sprzet kursanta*

2 etap -PPg

1950 zł

Szkolenie do lotów na paralotniach z napędem. Dla pilotów po ukończonym I etapie. Szkolenie na sprzęcie Kursanta*.

sprzet szkoły

trajka- PPGG

6800 zł

Kompletne szkolenie od „0”

Szkolenie PPGG -trajka,motoparalotnią dla osób nie posiadających żadnego doświadczenia,

Szkolenia weekendowe oraz indywidualne

Szkolenie etap 1+2- Kursy weekendowe

+50%

Kursy weekendowe organizujemy z myślą o tych którzy dysponują czasem tylko w weekendy. Szkolenie odbywa się na lotnisku aeroklubu Kujawskiego w Inowrocławiu. Ustalenia indywidualne.

Szkolenie 1+2 ETAP Indywidualne

4900 zł

Tylko Ty oraz Instruktor. Szkolenie Indywidualne. Jeżeli masz niewiele czasu, nie możesz sobie pozwolić na dłuższy urlop, a chcesz odbyć profesjonalne szkolenie do poziomu Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni PP, mamy dla Ciebie propozycję szkolenia indywidualnego.

Do uprawnień PPG od poziomu "0" Indywidualne

6900 zł

Tylko Ty oraz Instruktor. Szkolenie Indywidualne. Jeżeli masz niewiele czasu, nie możesz sobie pozwolić na dłuższy urlop, a chcesz odbyć profesjonalne szkolenie do poziomu Świadectwa Kwalifikacji Pilota Paralotni PPG, mamy dla Ciebie propozycję szkolenia indywidualnego. Ustalenia indywidualne.